Kontakt

Latter på Aker Brygge
Holmens Gate 1, 0250 Oslo

Billett- og bordreservasjon

23 11 88 00

E-post:
mail@latter.no

Restaurant

23 11 88 00

E-post:
mail@latter.no

Book komiker

23 11 88 20

E-post:
firmapost@standup.no

Elina Krantz

Produsent

Telefon: 23 11 88 22

Epost: elina@standup.no

Janne A. Bjercke

Bookingsjef / Ass. daglig leder

Telefon: 23 11 88 07

Mobil: 909 45 720

Epost: janne@latter.no

Mariann Lie

Eventsjef

Telefon: 23 11 88 05

Mobil: 977 63 824

Epost: event@latter.no

Henrik Jönsson

F&B-ansvarlig

Telefon: 99 55 24 43

Epost: F&B@latter.no

Henrik Widerberg

Kjøkkensjef

Telefon: 23 11 88 00

Epost: kjokkensjef@latter.no

Kjetil Husøy

Teknisk sjef

Mobil: 906 18 137

Epost: kjetil@latter.no

Rune Viken

Prosjektleder

Telefon: 23 11 88 23

Mobil: 982 32 092

Epost: rune@standup.no

Rune Johansen

Økonomisjef

Telefon: 23 11 88 27

Mobil: 47 91 87 04

Epost: rune.johansen@standup.no

Kristina Åkerman

Artistbooking - Klubbscenen

Telefon: 23 11 88 02

Epost: kristina@standup.no

Erland Grev Hesthagen

Key Account Manager - Bedrift

Telefon: 23 11 88 13

Mobil: 482 08 745

Epost: erland@standup.no

Magnhild Hansen

Key Account Manager - Eventbyrå

Telefon: 23 11 88 11

Mobil: 987 65 178

Epost: magnhild@standup.no

Emil Aarland

Key Account Manager - Kultur/Hotell/Produksjon

Telefon: 23 11 88 16

Mobil: 400 13 619

Epost: emil@standup.no

Nora Amalie Nesheim

Key Account Manager - Student/Klubb

Telefon: 23 11 88 14

Mobil: 464 52 543

Epost: nora.nesheim@standup.no

Jeanette Eiklid Nilsen

Key Account Manager - Forsvaret

Telefon: 23 11 88 24

Mobil: 95 10 02 03

Epost: jeanette@standup.no

Arnt Ove Foss

Grafisk Designer

Telefon: 23 11 88 28

Mobil: 419 08 880

Epost: arntove@standup.no

Anette Flaten

Regnskapsmedarbeider

Telefon: 23 11 88 29

Mobil: 932 22 187

Epost: annette@standup.no

Bernt Åge Nyborg

Teknisk ansvarlig

Mobil: 466 93 185

Epost: tekniker@standup.no

Kart

Åpningstider

Åpningstider billettluken

Uke 30

Mandag 24. juli: 09 - 17
Tirsdag 25. juli: 09 - 19
Onsdag 26. juli: 09 – 19
Torsdag 27. juli: 09 – 19
Fredag 28. juli: 09 – 19
Lørdag 29. juli: 11 – 21
Søndag 30. juli: STENGT

Uke 31

Mandag 31. juli: 09 - 17
Tirsdag 01. august: 09 - 19
Onsdag 02. august: 09 – 19
Torsdag 03. august: 09 – 19
Fredag 04. august: 09 – 19
Lørdag 05. august: 11 – 19
Søndag 06. august: STENGT

Hjertelig velkommen til oss på Latter!